O nás » Kdo je UOL

Kdo je UOL

V roce 2004 vstoupila naše společnost na trh s jednoduchým, ale velmi ambiciózním záměrem poskytovat účetní služby s možností online přístupu. Zároveň jsme se od začátku výrazně orientovali na zákazníka a jeho potřeby.

Našim klientům nabízíme komplexní účetní a daňové služby, které mají neustále pod svojí kontrolou díky unikátnímu online přístupu. Účetní systém vyvíjený naší společností nabízí klientům nejen přehled všech přijatých a vydaných dokladů, ale i aktuální účetní a daňové ukazatele. Všechny služby jsou navíc dostupné non-stop bez ohledu na to, zdali některá z našich účetních odjela na dovolenou nebo onemocněla. Budujeme vztah důvěry s našimi zákazníky tak, aby se mohli na naši práci plně spolehnout. Pomáháme jim rozvíjet vlastní podnikání tím, že přebíráme jejich denní rutinu a zodpovědnost za vedení účetnictví.

Naším cílem je nabízet zákazníkům profesionální a progresivní služby s vysokou přidanou hodnotou, které jim budou šetřit čas i peníze. Tento vysoký standard si plánujeme udržet i v budoucnu.

Jak to u nás vypadá

Uol praha 9 Uol praha 2 Uol praha 4 Uol praha 7 Uol praha 5 Uol praha 3

Poskytujeme komplexní servis

tak abyste se Vy mohli starat o to, co Vás skutečně zajímá :)

UOL a dotace z EÚ

Projekt Vývoj komplexního účetního cloudového systému Fantozzi je spolufinancován Evropskou unií.

Eu

Vedení společnosti

Jaja portrait

Jana Jáčová

Zakladatelka, jednatelka a ředitelka společnosti.
Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás