Vedení účetnictví

Zbavte se starostí s vedením účetnictví a věnujte se pouze svému podnikání! Buďte moderní a dynamičtí, zavrhněte bloudění ve spleti zákonů a zvolte komplexní řešení, které pokryje veškeré procesy spojené se správou Vašeho účetnictví a daní. Splatnost faktur, povinné odvody, mzdové účetnictví, jednání s úřady, to vše zajistíme za Vás, včetně svozu dokumentů. Naše služby přitom začínají již od 1.500 Kč za měsíc!

  • Zajistíme pro Vás kompletní agendu spojenou s vedením účetnictví.
  • Garantujeme každodenní aktualizaci dat a svoz Vašich listin vlastními kurýry.
  • Vše budete mít plně pod kontrolou v online účetním systému.


Mzdy & personalistika

Další měsíc u konce a Vy místo podnikání musíte řešit mzdy či povinné odvody? Nepropadejte panice, náš tým převezme veškerou agendu spojenou s výplatou mezd, evidencí zaměstnanců i pracovních smluv ve Vaší firmě.

  • Budeme dohlížet nad veškerými úkony spojenými se mzdovou a personální agendou Vaší firmy.
  • Samozřejmostí je výpočet mezd Vašich zaměstnanců, jejich zdanění a zajištění povinných odvodů.
  • Zastoupíme Vás při veškerých jednáních s úřady – přebereme na sebe kompletní zodpovědnost za správnost úkonů!
Mzdy

A ještě mnohem víc

Online ucetni system thumb

On-line účetní systém

Každá služba potřebuje správný nástroj – a komplexní služby potřebují komplexní nástroje. Spolehlivý a přesto snadno ovladatelný účetní software je základním kamenem našich služeb. Díky němu máte neustálý přehled o stavu Vašeho účetnictví. Kdykoliv a odkudkoliv, stačí se jenom připojit.

Zjistit víc
Autobanner

Svozy dokladů vlastním kurýrem

Kolikrát se Vám už stalo, že jste zapomněli odeslat důležitou fakturu, podepsat potřebnou smlouvu nebo podat daňové přiznání? Tak tohle se Vám už nestane. Jedním z pilířů spolehlivosti našich služeb je vlastní kurýrní služba, která zajistí svoz všech dokumentů – přímo od Vás, z Vaší firmy!

Zjistit víc
Zastupovani thumb

Zastupování před úřady

Nekonečné fronty, nerudní úředníci, zavřené kanceláře, nepochopitelné a příliš složité formuláře... Návštěva jakéhokoliv úřadu je černou můrou každého podnikatele. Naštěstí jsme tu my! Stejně jako při správě Vašich daní a účtů i zde přebíráme na sebe veškerou agendu spojenou s komunikací s úřady!

Ano, u některých úkonů musíte být osobně. Pokud však taková situace nastane, dostanete od nás jasný pokyn, kam a kdy se dostavit. Naším cílem je ušetřit Vám čas, ne Vám přidávat starosti.

Zjistit víc
Skoleni

Odborná školení

Podnikat bez starostí znamená nejen mít spolehlivého partnera, ale i důležité informace, bez kterých se nelze obejít. Dokážeme nejen spravovat Vaše účetnictví, ale také prohlubovat Vaše znalosti z oblasti daní a účetnictví. Naučíme Vás vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání, a upozorníme, na co si dát pozor.

Zjistit víc

Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás