Služby » Svozy dokladů vlastním kurýrem

Svozy dokladů vlastním kurýrem

Starat se o doručení dokladů účetním v řádném termínu určitě nepatří mezi Vaše nejoblíbenější úkony. Tak co kdybychom se Vám o ně starali my? Své účetní doklady pouze položíte na stůl u Vás ve firmě a tím je vše vyřízeno. To ostatní už je v naší režii! Pro doklady si pokaždé sami přijedeme, vyzvedneme a následně účetně zpracujeme.


Agenda bez starostí

Jedinou věc, kterou musíte udělat, je vzít všechny nové listiny a položit je na stůl u Vás ve firmě. Tím je vše vyřízeno, to ostatní je už v naší režii. Pro doklady si pokaždé sami přijedeme, vyzvedneme je a spolehlivě účetně zpracujeme.

Není podstatné, jak velká je Vaše firma a kolik účetních dokladů zrovna budete mít, náš kurýr přijede vždy v domluvený čas a vše převezme. Tím končí veškerá Vaše starost o papírové dokumenty, dál už je to jen na nás.

Oranžový expres

Náš kurýr se rozhodně neztratí – přijede vždy včas, v předem domluveném termínu a jeho oranžový vůz UOL SMART nelze přehlédnout.

Nejde však jen o svoz dokumentů. Díky tomuto spolehlivému kontaktu budete moci vyřizovat svoji agendu z klidu své kanceláře. Náš kurýr Vám totiž současně přiveze veškeré dokumenty, které je třeba podepsat, ověřit či orazítkovat. A nemusíte mít strach – všechny formuláře jsou vždy předvyplněné!

Vyzkoušejte náš oranžový expres – poznáte, jak jednoduché to může být!


Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás