Služby » Účetnictví pro firmy a živnostníky

Účetnictví pro firmy a živnostníky

Bez účetnictví to nejde. Svěřte nám ho - a od toho momentu to přestane pro Vás být nepříjemná kapitola. Víme naprosto přesně, co je při zpracování účetnictví zásadní, co má prioritu, co se nesmí opomíjet a na co v žádném případě nezapomenout. Vedeme účetnictví firmám už 10 let, jsme profesionální, precizní a záleží nám na naší práci.


Proč svěřit firemní účetnictví nám?

Za minimální měsíční paušál získáte spolehlivého partnera, který Vás nikdy nenechá na holičkách a plně převezme na svá bedra zodpovědnost za Vaše účetnictví. Náš tým profesionálů nedělá rozdíly mezi velkým klientem a malou firmou, všem garantujeme stoprocentní servis.

Díky vlastnímu online systému probíhají všechny potřebné operace rychle, snadno a spolehlivě. Přes webové rozhraní navíc máte po celou dobu plnou kontrolu nad stavem svých nákladů i pohledávek.

Jak nás využít

Povedeme pro Vás účetnictví v rozsahu, který si určíte. Máme dostatečně velký tým zaměstnanců, dbáme na jejich odbornou úroveň, pravidelně je proškolujeme a rozšiřujeme jejich znalosti. Žádná firma není tak velká, abychom nezvládli odpovědně spravovat její účetnictví, a žádný zákazník není tak malý, abychom se o něj nechtěli starat. U nás není nikdo anonymním klientem, všechny své zákazníky dobře známe a vnímáme je naprosto individuálně.

V čem jsme jiní?

Zatímco ostatní firmy Vám nabízejí pouze účetní služby nebo pouze software, my poskytujeme komplexní servis „vše v jednom“. U nás získáte nejen softwarové řešení, ale celý tým odborníků, kteří budou každodenně revidovat a vést Vaše účetnictví.

Jako jediní navíc provozujeme i vlastní kurýrní síť pro každodenní svoz dokumentů. Jednodušší už to být nemůže. Svěřte se do rukou odborníků a starosti s vedením účtů hoďte jednou provždy za hlavu.

Tovarna


Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás