Služby » Účetnictví pro neziskové organizace

Účetnictví pro neziskové organizace

Obdivujeme Vás, že jste svoje úsilí spojili s ušlechtilými záměry. Budeme se snažit, abychom Vás naší prací ve Vašem snažení podpořili.


V čem jsme jiní?

Zatímco ostatní firmy Vám nabízejí pouze účetní služby nebo pouze software, my poskytujeme komplexní servis „vše v jednom“. U nás získáte nejen softwarové řešení, ale celý tým odborníků, kteří budou každodenně revidovat a vést Vaše účetnictví.

Jako jediní navíc provozujeme i vlastní kurýrní síť pro každodenní svoz dokumentů. Jednodušší už to být nemůže. Svěřte se do rukou odborníků a starosti s vedením účtů hoďte jednou provždy za hlavu.

Jak nás využít

Povedeme pro Vás účetnictví v rozsahu, který si určíte. Máme dostatečně velký tým zaměstnanců, dbáme na jejich odbornou úroveň, pravidelně je proškolujeme a rozšiřujeme jejich znalosti. Žádná firma není tak velká, abychom nezvládli odpovědně spravovat její účetnictví, a žádný zákazník není tak malý, abychom se o něj nechtěli starat. U nás není nikdo anonymním klientem, všechny své zákazníky dobře známe a vnímáme je naprosto individuálně.

Co Vám v rámci vedení účetnictví pro neziskové organizace, zejména občanská sdružení, nadace, obecně prospěšné společnosti atd. můžeme nabídnout?

Kromě zpracovaného účetnictví a účetní závěrky pro Vás ještě zpracujeme:

  • v případě potřeby oddělení neziskových a ziskových (zdaňovaných) činností
  • sestavení všech daňových přiznání, které mají neziskové organizace povinnost odevzdat
  • spolupráce při zpracování žádostí o granty a dotace
  • sledování čerpání dotací a grantů a jejich následné vyúčtování
  • zpracování finančních částí monitorovacích zpráv k dotacím poskytnutých z fondů EU

Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás