Služby » Účetnictví pro SVJ a bytová družstva

Účetnictví pro SVJ a bytová družstva

Nechte účetnictví Vašeho SVJ nebo družstva na nás. Postaráme se nejen o účetnictví, ale i o vyúčtování, upomínání dlužníků, navrhneme výši záloh... a ješte mnohem víc. Budeme pravá ruka pro Váš výbor nebo představenstvo. Všechno bude rychlé, efektivní a online. Hospodaření budeme prezentovat na Vašich schůzích místo Vás.


V čem jsme jiní?

Zatímco ostatní firmy Vám nabízejí pouze účetní služby nebo pouze software, my poskytujeme komplexní servis „vše v jednom“. U nás získáte nejen softwarové řešení, ale celý tým odborníků, kteří budou každodenně revidovat a vést Vaše účetnictví. Jako jediní navíc provozujeme i vlastní kurýrní síť pro každodenní svoz dokumentů. Jednodušší už to být nemůže. Svěřte se do rukou odborníků a starosti s vedením účtů hoďte jednou provždy za hlavu.

Co Vám ještě můžeme nabídnout?

Co Vám v rámci vedení účetnictví pro SVJ a bytová družstva ještě můžeme nabídnout? Kromě zpracovaného účetnictví a účetní závěrky pro Vás ještě zpracujeme:

  • zpracování ročního vyúčtování záloh na služby včetně stanovení výše nových předpisů záloh na služby
  • vedení evidence přeplatků a nedoplatků z vyúčtování služeb jednotlivých vlastníků
  • upomínání dlužníků
  • online uvidíte podrobou evidenci jednotlivých bytových jednotek
  • evidenci úhrad plateb předpisů záloh na služby od jednotlivých vlastníků

Jak nás využít

Povedeme pro Vás účetnictví v rozsahu, který si určíte. Máme dostatečně velký tým zaměstnanců, dbáme na jejich odbornou úroveň, pravidelně je proškolujeme a rozšiřujeme jejich znalosti. Žádná firma není tak velká, abychom nezvládli odpovědně spravovat její účetnictví, a žádný zákazník není tak malý, abychom se o něj nechtěli starat. U nás není nikdo anonymním klientem, všechny své zákazníky dobře známe a vnímáme je naprosto individuálně.

Ukázka evidenčního listu

Ukazka evidencni list

Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás