Služby » Mzdy a personalistika

Mzdy a personalistika

Zajistíme bezchybné vedení mezd a mzdových listů Vašich zaměstnanců. Vyhnete se administrativní mašinérii při přihlašování a odhlašováni, budete mít o mzdách on-line přehled a forma jejich externího zpracování účinněji zamezí úniku citlivých informací o výplatách zaměstnanců.


Ven z bludiště pracovních smluv!

Smlouva o dílo, brigáda, trvalý pracovní poměr, ale zkrácený o čtvrt úvazku... Kdo se v tom má orientovat? A co teprve vedení mzdových listů a pravidelné přehledy pro sociální zabezpečení a zdravotní pojišťovny? Nebojte, tohle všechno vyřešíme za Vás.

Už nebudete muset zakládat šanony, po nocích pročítat nová nařízení a dlouhé roky evidovat každý dokument. Vše bude uloženo u nás, vše zpracujeme za Vás a v naprostém souladu s aktuální platnou legislativou.

Proč svěřit personální agendu nám?

V rámci našich služeb také vyřídíme vše, co se týká přihlášení či odhlášení zaměstnance a postaráme se o to, aby pracovní smlouvy byly v souladu se zákonem. Navíc zpracujeme i roční zúčtování daní a vyúčtování zálohové daně, včetně doplňujících přehledů. Že nevíte, co to je? Nevadí, máte přece nás.

A pokud potřebujete s čímkoliv poradit, stačí zvednout telefon, napsat e-mail nebo přijít. Jsme tu od toho, abyste měli administrativu spojenou s Vaším podnikáním co nejjednodušší.


Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás