Účetnictví on-line Brno s.r.o.

Kontakty
Vídeňská 188/119d
619 00 Brno
Tel.: 530 507 100
Email: brno@uol.cz

Obchodní údaje
IČO: 05846501
DIČ: CZ05846501

registrace v oddílu C 98483 vedená u Krajského soudu v Brně
Pobočka na mapě
Zaměstnání Brno
Naše pobočky
Pobočka Praha
Pekařská 695 10a
155 00 Praha 5
Tel.: 227 127 000
info@uol.cz
Pobočka Plzeň
Sladová 2794/7
326 00 Plzeň 3
Tel.: 371 656 400
plzen@uol.cz
Pobočka Olomouc
Koželužská 591/21
779 00 Olomouc
Tel.: 588 008 600
olomouc@uol.cz
Pobočka České Budějovice
U Staré trati 1775/3
370 11 České Budějovice
Tel.: 380 604 000
budejovice@uol.cz
Pobočka Brno
Vídeňská 188/119d
619 00 Brno
Tel.: 530 507 100
brno@uol.cz
Pobočka Jihlava
Chlumova 7
586 01 Jihlava
Tel.: 561 207 700
jihlava@uol.cz
Pobočka Liberec
AVICENA Pálkova 1416/2
460 01 Liberec
Tel.: 483 106 000
liberec@uol.cz
Pobočka Zlín
Vavrečkova 7074
760 01 Zlín
+420 572 155 300 zlin@uol.cz
Pobočka Pardubice
Hlaváčova 207
530 02 Pardubice
Tel.: 468 005 500
pardubice@uol.cz
Pobočka Ústí nad Labem
Špitálské nám. 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 412 154 600
usti@uol.cz
Pobočka Ostrava
Opavská 6233/20a
708 00 Ostrava
Tel.: 558 273 700
ostrava@uol.cz
Pobočka Karlovy Vary
Plzeňská 11
360 01 Karlovy Vary
Tel.: 352 203 900
vary@uol.cz
Pobočka Hradec Králové
Pražská třída 686/13
500 04 Hradec Králové
Tel.: 491 205 200
hradec@uol.cz
Pobočka Bratislava
Vajnorská 142
831 04 Bratislava
Tel.:+421 232 444 200
bratislava@uol.sk
Pobočka Brandýs nad Labem
Kralupská 2457
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Tel.:314 005 300
brandys@uol.cz
Pobočka Příbram
Žižkova 708
261 01 Příbram
Tel.:314 005 330
pribram@uol.cz
Pobočka Benešov
Vnoučkova 2389/11
256 01 Benešov
Tel.:314 005 350
benesov@uol.cz
Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
Pořízení nového dopravního prostředku z jiného členského státu EU
Jana Jáčová
majitelka UOL