Vedení účetnictví

V účetnictví jsme Vaše pravá ruka. Každá firma, OSVČ či spolek má jiné potřeby a nároky. S jejich odlišností máme bohaté zkušenosti a bereme je vždy v potaz.

Vedeme účetnictví pro
Za cenu
již od 1 500 Kč
měsíčně služba mimo jiné obsahuje:
Rychlá a bezpečná správa přes on-line systém
UOL Účetnictví je Vám k dispozici nejen pro stálý přehled, ale i pro vystavování faktur, vedení skladu a pokladen a samozřejmě pro zobrazování reportů. Samozřejmě Systém má již implementováno EET. Je snadno přístupný z jakéhokoliv prohlížeče.
Zastupování na úřadech
Dejte si nohy nahoru, po úřadech už nikdy běhat nebudete! Automaticky Vás zastupujeme před úřady při běžné komunikaci a při kontrolách.
Efektivita a časová úspora díky systému svozu dokumentů
V rámci služeb zajišťujeme pravidelný svoz dokladů vlastními UOL Smarty. Sami si vyberete s jakou frekvencí, zkrátka jen vše předáte našemu sympatickému kurýrovi.
Osobní, klientsky orientovaný přístup, zázemí a zkušenost
Na všechny Vaše dotazy Vám rádi a s úsměvem a srozumitelně odpovíme v e-mailu, telefonu, skypu nebo osobně při schůzce v našich kancelářích. Odpovědi najdete také v účetní systému, na našich školeních, blogu a v UOL Revue.
Odborná školení a vzdělávání
Zaškolíme Vás do fungování účetního systému na našich pravidelných webinářích nebo školeních přímo u nás. Pozveme Vás na odborné semináře, které pro klienty pravidelně pořádáme. Informace s Vámi budeme pravidelně sdílet na našem blogu a v UOL Revue.
Promyšlený systém daňových a účetních služeb
Řešení daňových otázek je součástí vedení účetnictví. Takhle my to chápeme, a proto si za tyto konzultace neúčtujeme žádné další poplatky. K dispozici je Vám několik daňových poradců, kteří se v případě složitějších problémů mohou poradit i mezi sebou.
Přejít k nám je jednoduché!

Mzdové účetnictví


A protože účetnictví nekončí u fakturací a daní, nepřehlédněte také naši službu mzdového účetnictví.

Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
Gábina, naše obchodnice z Marsu.
Jana Jáčová
majitelka UOL