O nás

Společnost UOL je na trhu od roku 2005 v Praze s jasnou vizí změnit dosavadní způsob zpracování účetních služeb, vytvořit tak nový trh a stát se na tomto novém trhu klíčovým hráčem.

Téměř všichni klienti využívají pravidelné svozy dokladů k zaúčtování. Kurýr UOL si podle potřeby obvykle jednou za týden vyzvedne doklady k zaúčtování přímo v provozně klienta. Přesto již 30% klientů posílá doklady k zaúčtování elektronicky a tento podíl se stále zvyšuje.

Většina klientů oceňuje zajištění komunikace s úřady zejména a zastupování před úřady. Toto se týká všech úřadů, které souvisí s podnikáním klienta tedy kromě finančního úřadu také správa sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovny.

Každý klient má přiřazenou svou vlastní účetní. Zastupitelnost je v případě dovolených nebo nemoci zajištěna automaticky, a to včetně předání aktuálně rozpracovaných aktivit.

Stav svého účetnictví vidí klienti on-line ve webovém rozhraní. Není nutné nic instalovat. Náhled do UOL Účetnictví je řešený zejména pro potřeby majitele firem bez detailnější znalosti účetní problematiky. Používání UOL Účetnictví je intuitivní, včetně vystavování faktur, a obvykle není ani nutné žádné zaškolení.

Obecně klienti oceňují profesionální a přátelský přístup ze strany UOL.

Vzhledem ke všem těmto faktorům je spokojenost klientů dlouhodobě na vysoké úrovni. Více než 60% nových klientů přichází na základě doporučení.

V roce 2017 byla zahájena expanze do regionů v Česku, dnes má UOL kromě Prahy pobočky již ve všech krajských městech. Pobočková síť je připravena do roka obsluhovat dalších 1000 klientů.

Otevření pobočky v Bratislavě bylo původně naplánované na jaro 2018. Ale zájem současných klientů, kteří využívají služby UOL v Česku a mají další svoje firmy i na Slovensku, rozhodování urychlil. 16.10.2017 se tak otevřela v Bratislavě první zahraniční pobočka UOL.
Kde nás najdete
Jsme zde pro Vás v 19 městech po celé ČR a na Slovensku.

Jaké služby poskytujeme

Vedení účetnictví


V účetnictví jsme Vaše pravá ruka. Každá firma, OSVČ či spolek má jiné potřeby a nároky. S jejich odlišností máme bohaté zkušenosti a bereme je vždy v potaz.


Mzdy a personalistika


Mzdové účetnictví vnímáme jako komplexní službu, která musí spolehlivě zajistit mzdovou agendu, ale také musí mít přesah do HR a personalistiky.


Další služby

Rychlá a bezpečná správa přes on-line systém
UOL Účetnictví je vám k dispozici nejen pro stálý přehled, ale i pro vystavování faktur, vedení skladu a pokladen a samozřejmě pro zobrazování reportů. Samozřejmě systém má již implementováno EET. Je snadno přístupný z jakéhokoliv prohlížeče.
Zastupování na úřadech
Dejte si nohy nahoru, po úřadech už nikdy běhat nebudete! Automaticky Vás zastupujeme před úřady při běžné komunikaci a při kontrolách.
Efektivita a časová úspora díky systému svozu dokumentů
V rámci služeb zajišťujeme pravidelný svoz dokladů vlastními UOL Smarty. Sami si vyberete s jakou frekvencí, zkrátka jen vše předáte našemu sympatickému kurýrovi.
Osobní, klientsky orientovaný přístup, zázemí a zkušenost
Na všechny Vaše dotazy Vám rádi a s úsměvem a srozumitelně odpovíme v emailu, telefonu, skypu nebo osobně při schůzce v našich kancelářích. Odpovědi najdete také v účetní systému, na našich školeních, blogu a v UOL Revue.
Odborná školení a vzdělávání
Zaškolíme Vás do fungování účetního systému na našich pravidelných webinářích nebo školeních přímo u nás. Pozveme Vás na odborné semináře, které pro klienty pravidelně pořádáme. Informace s Vámi budeme pravidelně sdílet na našem blogu a v UOL Revue.
Promyšlený systém daňových a účetních služeb
Řešení daňových otázek je součástí vedení účetnictví. Takhle my to chápeme a proto si za tyto konzultace neúčtujeme žádné další poplatky. K dispozici je vám několik daňových poradců, kteří se v případě složitějších problémů mohou poradit i mezi sebou.
Pro koho vedeme účetnictví
Přejít k nám je jednoduché!
Zaměstnání u nás

Možná hledáme právě Vás. UOL stále rozšiřuje svůj tým, a to ve všech větších městech. Hledáme talenty v oboru účetnictví, kterým je sympatický náš aktivní, přátelský a profesionální přístup k účetnictví.

UOL a dotace z EU

Projekt Vývoj komplexního účetního cloudového systému Fantozzi je spolufinancován Evropskou unií.
Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
Na co si dát pozor, pokud se můj e-shop stane plátcem DPH?
Jana Jáčová
majitelka UOL