Učetnictví pro OSVČ

Účetnictví - odškrtnuto!

Možná řešíte hromady svých faktur s účetní-známou, možná se s nimi dokonce trápíte sami. Zkuste svěřit své účetní povinnosti zkušeným odborníkům, kteří mají v krvi pečlivost a v "diagnóze" zájem o účetní obor.

Naši pravidelně proškolovaní účetní fungují rychle, spolehlivě a jsou vašimi každodenními osobními rádci, ne jen správci.

Vyberte si UOL a spolehněte se na pohodlný a rychlý servis, který Vám za výhodných podmínek ušetří spoustu času a starostí. Abyste se vy v klidu mohli věnovat svému podnikání.
Chci nabídku na míru
Za cenu
již od 1 000 Kč
měsíčně účetnictví pro OSVČ zahrnuje:
Kompletní a přehledné vedení účetnictví
Kompletní a přehledné vedení účetnictví, a to včetně závěrek (i těch mimořádných). Samozřejmostí je příprava podkladů pro audity.
Chytrý a bezpečný on-line účetní systém
Jeden den doklady dodáte, druhý den jsou zapracované. Do svého systému máte bezpečný přístup, ať jste kdekoliv. Samozřejmě vás s ním dobře seznámíme a odborně zaškolíme, koho bude třeba.
Zastupování před úřady a při kontrolách
Dejte si nohy nahoru, po úřadech už nikdy běhat nebudete. Poskytujeme zastupování před úřady a při kontrolách.
Svoz dokladů vlastními vozy
V rámci služeb zajišťujeme pravidelný svoz dokladů vlastními vozy. Sami si vyberete s jakou frekvencí, zkrátka jen vše předáte našemu sympatickému kurýrovi.
Odborná školení a zaškolení
Pro své klienty pořádáme odborná školení, od zaškolení do fungování účetního systému až po neveřejné školení pro zlepšení finančních procesů a úspěchu vaší firmy. Novinky a aktualizace k relevantním změnám z legislativy jsou samozřejmostí.
Daňová přiznání
Ohlídáme a podáme všechna potřebná daňová přiznání - od přiznání k dani z příjmů až třeba po silniční daň.
Daňové poradenství a účetní konzultace
Daňové poradenství a účetní konzultace - vaše účetní je Vám k dispozici na telefonu i mailu, mnohé odpovědi najdete také přímo v účetním systému.
Vzory dokumentů zdarma
V ceně paušálu Vám poskytneme vzory dokumentů zdarma.
Přejít k nám je jednoduché!
Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
V UOL jsem našla nový domov. Simča
Jana Jáčová
majitelka UOL