Učetnictví pro spolky

I ve spolku je na nás spoleh

Vedení účetnictví musí být vždy bezchybné a transparentní. Pokud řešíte účetnictví spolku, jistě dobře víte, o čem mluvíme. V UOL přistupujeme ke všem klientům individuálně.

I proto jsme službu vedení účetnictví pro spolky ušili na míru právě Vám a v rámci firmy se jí zabývají specialisté kovaní v tomto typu účetnictví.

Zkrátka víme, co potřebujete, a můžeme Vám tak poskytnout servis, který pokryje kompletní agendu účetnictví, včetně závěrek, vyúčtování a výpočtů záloh, upomínání dlužníků či prezentace výsledků hospodaření na vašich schůzích.

A protože každá koruna se počítá, nabídneme Vám náš vše-v-jednom-servis za výhodnou paušální cenu.
Chci nabídku na míru
Za cenu
již od 1 500 Kč
měsíčně účetnictví pro spolky zahrnuje:
Přehledný a bezpečný on-line účetní systém
Jeden den doklady dodáte, druhý den jsou zapracované. Do svého systému máte bezpečný přístup, ať jste kdekoliv. Samozřejmě vás s ním dobře seznámíme a odborně zaškolíme, koho bude třeba.
Zastupování před úřady a při kontrolách
Dejte si nohy nahoru, po úřadech už nikdy běhat nebudete. Poskytujeme zastupování před úřady a při kontrolách.
Svoz dokladů vlastními vozy
V rámci služeb zajišťujeme pravidelný svoz dokladů vlastními vozy. Sami si vyberete s jakou frekvencí, zkrátka jen vše předáte našemu sympatickému kurýrovi.
Hlídání termínů, zajištění platebních příkazů
Přenechte na nás i hlídání termínů, včasná upozornění na platby, či zajištění platebních příkazů přes vaše bankovnictví.
Vedení účetnictví včetně závěrek, podklady pro audity
Kompletní a přehledné vedení účetnictví a to včetně závěrek (i těch mimořádných). Samozřejmostí je příprava dokladů pro audity.
Odborná školení a zaškolení
Pro své klienty pořádáme odborná školení, od zaškolení do fungování účetního systému až po neveřejné školení pro zlepšení finančních procesů a úspěchu vaší firmy. Novinky a aktualizace k relevantním změnám z legislativy jsou samozřejmostí.
Daňová přiznání
Ohlídáme a podáme všechna potřebná daňová přiznání - od přiznání k dani z příjmů až třeba po silniční daň.
Daňové poradenství a účetní konzultace
Daňové poradenství a účetní konzultace - vaše účetní je Vám k dispozici na telefonu i mailu, mnohé odpovědi najdete také přímo v účetním systému.
Přejít k nám je jednoduché!

Mzdové účetnictví


A protože účetnictví nekončí u fakturací a daní, nepřehlédněte také naši službu mzdového účetnictví.

Co o nás říkají naši klienti

Náš blog
V UOL jsem našla nový domov. Simča
Jana Jáčová
majitelka UOL