Služby » Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Bez účetnictví to nejde. Svěřte nám ho - a od toho momentu to přestane pro Vás být nepříjemná kapitola. Víme naprosto přesně, co je při zpracování účetnictví zásadní, co má prioritu, co se nesmí opomíjet a na co v žádném případě nezapomenout. Vedeme účetnictví firmám už 10 let, jsme profesionální, precizní a záleží nám na naší práci.


Daně a účty – věčná pouta podnikání

Také trávíte bezesné noci nad nekonečnými stohy daňových přiznání, výkazů nebo účtů? Nevíte, kdy je třeba zaúčtovat DPH, které pohledávce končí datum splatnosti či který dokument je třeba pro který úřad? A přitom máte tolik jiných starostí spojených s vlastním podnikáním? Pak je zde naše služba – Účetnictví on-line!

Proč svěřit firemní účetnictví nám?

Za minimální měsíční paušál získáte spolehlivého partnera, který Vás nikdy nenechá na holičkách a plně převezme na svá bedra zodpovědnost za Vaše účetnictví. Náš tým profesionálů nedělá rozdíly mezi velkým klientem a malou firmou, všem garantujeme stoprocentní servis.

Díky vlastnímu online systému probíhají všechny potřebné operace rychle, snadno a spolehlivě. Přes webové rozhraní navíc máte po celou dobu plnou kontrolu nad stavem svých nákladů i pohledávek.

V čem jsme jiní?

Zatímco ostatní firmy Vám nabízejí pouze účetní služby nebo pouze software, my poskytujeme komplexní servis „vše v jednom“. U nás získáte nejen softwarové řešení, ale celý tým odborníků, kteří budou každodenně revidovat a vést Vaše účetnictví.

Jako jediní navíc provozujeme i vlastní kurýrní síť pro každodenní svoz dokumentů. Jednodušší už to být nemůže. Svěřte se do rukou odborníků a starosti s vedením účtů hoďte jednou provždy za hlavu.


Otevřeli jsme pro Vás nové pobočky

Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás