Služby » Zastupování před úřady

Zastupování před úřady

Asi skutečně málokoho baví chodit na úřady. Znamená to dodržovat úřední hodiny, většinou tam není kde zaparkovat, bývá tam spousta lidí a musíte dlouho čekat. Obratem Vás toho zbavíme! V rámci svých služeb zastupujeme své klienty na finančních úřadech, u správy sociálního zabezpečení, u zdravotních pojišťoven a živnostenských úřadů.


Konec věčného maratonu

Už nikdy nebudete muset absolvovat nekonečný maraton ode dveří ke dveřím. Finanční úřad, zdravotní pojišťovna, správa sociálního zabezpečení, zde všude se můžete spolehnout na náš servis. Budeme vytvářet pravidelné reporty, daňová přiznání i měsíční přehledy mezd. Se všemi úřady jsme spojeni přímo, přes naše daňové poradce.

Stejně tak Vás zastoupíme i při zařizování žádostí o povolení splátek nebo o odklad daňové povinnosti. A aby to nebylo všechno, vyřídíme za Vás i všechny daňové kontroly, vytýkací řízení či místní šetření.

Naše dveře jsou stále otevřeny

Protože Vaše dokumenty jsou fyzicky uloženy u nás a my máme na starost kompletní agendu spojenou s Vaším podnikáním, všechny případné kontroly či návštěvy úředníků mohou přicházet přímo k nám.

Všechna jednání tak probíhají v našich prostorách, které jsou k tomu zařízeny a nabízejí jak plné pohodlí, tak i potřebné technické zázemí. Vy se můžete soustředit jen na své obchody. Účetnictví online Vám díky tomu ušetří nejen náklady, ale i spoustu zbytečných starostí.


Zaujaly Vás naše služby?

Chceme Vám pomoci.
Zvažujete využití našich služeb?

Pošlete poptávku

Zajímá nás Váš názor.
Chtěli byste nám něco sdělit?

Kontaktujte nás